+370 620 41959 Informacija pirkėjui

Projekto pardavimų vadovė

Kotryna Kunigėlė

+370 620 41959

kotryna@turniskiudominija.lt

Geoterminis šildymas

Geotermija

bg

Nieko nėra jaukiau už šiltus namus, ypač kai temperatūra lauke krenta, o saulėtas dienas pakeičia žvarbūs rudens vėjai ir žiemos pūgos. Jūsų namų šiluma rūpinsis įrengta inovatyvi geoterminė sistema. Ekologiška ir švari, iš žemės gelmių gaunama energija šildys namų grindis ir vandenį.

Skaitykite plačiau

 

Pasyvus vėsinimas

Pasyvus vėsinimas

bg

Pritaikyta pažangiausia ir naujausia geoterminės sistemos technologija leis mėgautis vėsiais ir gaiviais namais karštuoju metų laiku. Vasarą, namuose įdiegta sistema veikia atvirkščiai, nei žiemą. Vanduo gelmėse yra vėsinamas ir patiekiamas į namus taip palaikydamas žemesnę temperatūrą, nei lauke. Visada grįšite į gaivius ir vėsius namus, kuruose visa šeima galės ilsėtis.

Skaitykite plačiau

Saulės energija

Saulės kolektoriai

bg

Pritaikyti šiuolaikiniai technologiniai sprendimai įdarbino saulę – ant namų stogų įrengti saulės kolektoriai kaups šilumą, kurią panaudos karštam vandeniui visą parą palaikyti. Saulės energijos perteklius bus talpinamas specialioje talpykloje, todėl net ir apniukusiomis dienomis, namuose nepritrūks karšto vandens.

Skaitykite plačiau

 

E-įkrovimo stotelės

E-įkrovimo stotelės

bg

Dar visai nesenai elektromobiliai buvo laikomi ateities transporto priemonėmis, o dabar tai – kasdienybė. „Turniškių Dominijoje“ kiekvienai požeminės aikštelės vietai yra paruošti prievadai elektromobilių stotelėms įsirengti.

Skaitykite plačiau

 

Rekuperacinė sistema

Rekuperacinė sistema

bg

Inovatyvius namus papildo ir patalpose įdiegta rekuperacinė sistema. Namuose kiaurus metus, dieną ir naktį, bus tiekiamas švarus pušyno oras. Tai ypač svarbu, jei jūsų šeimos nariai turi alergiją žiedadulkėms.

Skaitykite plačiau